Rękawice w kremie – co to takiego? Czy to dobra alternatywa?

Kiedy trzeba nosić rękawice ochronne, korzystanie z rąk w normalny sposób może być trudne – można mieć problemy z korzystaniem z telefonu lub komputera, otwieraniem drzwi lub wykonywaniem nawet najprostszych czynności wymagających drobnej kontroli motorycznej. Płynne rękawice rozwiązują ten problem, tworząc cienką membranę na skórze.

Rękawica w kremie to świetna alternatywa dla tradycyjnych jednorazowych rękawic gumowych lub winylowych

Rękawice w płynie są świetną alternatywą dla rękawic gumowych/lateksowych, zwłaszcza dla osób uczulonych na lateks. Płynne rękawice to w zasadzie cienka warstwa płynnego lateksu, która chroni dłonie tak samo jak tradycyjne rękawice. Główna różnica polega na tym, że warstwa płynu jest cieńsza i pozwala na większą wrażliwość dla osób, które muszą obsługiwać małe, delikatne przedmioty. Płyn chroni dłonie przed większością substancji chemicznych i małych cząsteczek, które mogłyby zranić skórę lub podrażnić oczy.

Rękawice w płynie zapewniają ochronę przed rozprzestrzenianiem się zarazków i wchłanianiem substancji 

Jeśli pracujesz w laboratorium lub wykonujesz na sobie jakiekolwiek procedury medyczne, warto rozważyć zastosowania rękawic z płynem. Zapewniają one ochronę przed rozprzestrzenianiem się zarazków i wchłanianiem substancji. Są szczególnie ważne dla każdego, kto chce zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu w kuchni lub łazience. 

Rękawice w płynie to doskonały sposób na ochronę rąk przed codziennymi chemikaliami i innymi zagrożeniami

Rękawice w płynie to świetny sposób na ochronę rąk przed codziennymi chemikaliami i innymi zagrożeniami. Są również łatwe w użyciu: wystarczy nanieść je na dłoń!

Ten produkt trzeba mieć!

Produkt ten został zaprojektowany przez profesjonalistów mających poważne obawy o bezpieczeństwo rąk mechaników. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego majsterkowicza lub każdego, kto pracuje z rękami w celach zarobkowych. Jest łatwy w użyciu i zapewnia doskonałe smarowanie i ochronę przed brudem, zanieczyszczeniami i szkodliwymi chemikaliami, więc możesz kontynuować pracę rękami przez cały dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *