Krem znieczulający TKTX – produkt ułatwiający wszystkie zabiegi kosmetyczne

TKTX jest kremem miejscowo znieczulającym przeznaczonym do stosowania na skórę przed tatuażami, przekłuciami i innymi rodzajami zabiegów modyfikacji ciała. Krem znieczulający TKTX zawiera tetrakainę, rodzaj leku zwanego środkiem miejscowo znieczulającym. Miejscowe środki znieczulające mają za zadanie blokować receptory bólu w skórze, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa niczego podczas zabiegu. Produkt ten jest dostępny w wielu rozmiarach, a także w opakowaniach jednorazowych dla wygody stosowania. Aktywnym składnikiem maści TKTX jest tetrakaina, która jest estrowym środkiem znieczulenia miejscowego. Działa ona poprzez blokowanie kanałów sodowych w błonach nerwowych. Kanały sodowe są odpowiedzialne za przekazywanie sygnałów z jednego nerwu do drugiego oraz z nerwów do mięśni. Tetrakaina blokuje te kanały, co uniemożliwia impulsom nerwowym przemieszczanie się wzdłuż ich normalnych szlaków.

Rosyjski krem znieczulający – co warto wiedzieć? 

Tetrakaina jest substancją czynną maści TKTX, środka miejscowo znieczulającego, który jest stosowany do znieczulania obszarów skóry przed różnymi zabiegami. Tetrakaina należy do klasy leków zwanych „krótko działającymi” środkami znieczulenia miejscowego, co oznacza, że jej działanie utrzymuje się tylko przez stosunkowo krótki czas. Fakt, że jej działanie jest stosunkowo krótkie, sprawia, że tetrakaina jest mniej toksyczna niż amidowe środki znieczulenia miejscowego i zasadniczo bezpieczniejsza w przypadku stosowania na dużych powierzchniach skóry lub w przypadku konieczności stosowania przez długi czas.

Krem znieczulający TKTX to krem stosowany miejscowo, którego działanie polega na tymczasowym blokowaniu sygnałów bólowych docierających do mózgu. Dzięki wysokiemu stężeniu i szybkiemu wchłanianiu, TKTX zapewnia uczucie odrętwienia już w ciągu 5 minut i utrzymuje się do 2 godzin, co sprawia, że doskonale nadaje się do drobnych zabiegów medycznych, takich jak usuwanie tatuaży i depilacja laserowa. Ten krem przeciwbólowy ma wiele innych zastosowań, w tym zmniejszanie bólu mięśni po zwichnięciach lub naciągnięciach oraz łagodzenie bólu podczas drobnych zabiegów medycznych, takich jak wstrzykiwanie wypełniaczy lub sesje z użyciem mikroigieł.

TKTX to skuteczne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie kosmetyczne, które zostało opracowane w celu wyeliminowania bólu podczas zabiegów laserowych i igłowych. Maść może być również stosowana przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące. Jej skuteczność i bezpieczeństwo sprawiają, że jest oczywistym wyborem dla osób o wrażliwej skórze.

KREM TKTX – instrukcje użytkowania i zasady pierwszego zastosowania

TKTX to najlepszy na rynku krem stosowany przez wielu lekarzy na całym świecie. Ten unikalny preparat to bezpieczna, nietłusta formuła, która zapewnia skuteczne znieczulenie do szeregu zabiegów kosmetycznych. Dzięki specjalnej formule lidokainy, prilokainy i tetrakainy, TKTX 40 jest zalecany w celu zmniejszenia bólu i obrzęku podczas zabiegów z użyciem igieł. Maść stosuje się przed i w trakcie każdego rodzaju zabiegu kosmetycznego: makijażu permanentnego, tatuażu, przekłuwania ciała, mezoterapii igłowej i usuwania tatuaży. Krem łagodzi ból i obrzęk w trakcie zabiegu. Stukając w główkę plastikowej strzykawki jednorazowego użytku, należy nałożyć na nienaruszoną skórę cienką warstwę maści i odczekać 10 minut przed wykonaniem zabiegu. Iniekcje wykonuje się w czystą tkankę.

Z kremu należy korzystać zgodnie z instrukcją. Trzeba:

  • zdezynfekować skórę w miejscu, w którym ma być zaaplikowana maść, za pomocą wacika nasączonego alkoholem
  • nałożyć maść o grubości 2–3mm
  • zabezpieczyć miejsce, owijając je folią spożywczą na około 50–60 min
  • ściągnąć folię spożywczą i usunąć resztę środka po czym przystąpić do zabiegu

TKTX to jeden z najbardziej skutecznych kremów znieczulających, wykorzystywany przy zabiegach kosmetycznych. Główne z nich to:

  • wykonanie tatuażu
  • piercing ciała
  • mezoterapia igłowa
  • usunięcie tatuażu
  • makijaż permanentny
  • zabiegi laserowe

Nie jest zalecany do stosowania z innymi lekami, które są stosowane na skórę. Jeśli po zastosowaniu maści znieczulającej TKTX wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane, takie jak swędzenie, zaczerwienienie, reakcje alergiczne lub obrzęk miejsca aplikacji, zalecane jest skonsultowanie się z lekarzem. Sprzedający nie bierze odpowiedzialności za reakcje alergiczne lub wszelkiego rodzaju działania niepożądane, należy uważnie przeczytać składniki i instrukcje użytkowania przed użyciem oraz zadać wszelkie pytania.

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem oferującym kremy znieczulające TKTX https://www.tktx-znieczulenia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *